STR05S12
XP PowerXP Power
STR05S12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STR05S12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V
Fitxak: STR05S12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
STR05S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STR05S12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12762 pcs Datuen fitxa STR05S12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - Sarrera (min) 15V
Tentsioa - Input (Max) 32V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Series STR
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 10-SMD Module, Gull Wing
Beste izenak 1470-3946-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eraginkortasuna 94%
Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Uneko - Irteera (Max) 500mA