SLI230CRP
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLI230CRP
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena AC INPUT MODULE 230V
Fitxak:
  • Mezua
SLI230CRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLI230CRP fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena AC INPUT MODULE 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1703 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 0 ~ 60VDC Tentsioa - Input 230VAC
Mota AC Input Module Aktibatu denbora 40ms
Itzali denbora 40ms Style G5
Series DELCON Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Hold Down Screw, Status LED(s)
Deskribapen zehatza AC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 230VAC Supply Uneko - Irteera 50mA
Oraina - Sarrera 7.5mA Kolore Yellow