SLI125CR
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLI125CR
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena DC INPUT MODULE 125V
Fitxak:
  • Mezua
SLI125CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLI125CR fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena DC INPUT MODULE 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1945 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 0 ~ 60VDC Tentsioa - Input 125VDC
Mota DC Input Module Aktibatu denbora 0.50ms
Itzali denbora 0.50ms Style G5
Series DELCON Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Hold Down Screw, Status LED(s)
Deskribapen zehatza DC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 125VDC Supply Uneko - Irteera 50mA
Oraina - Sarrera 4.2mA Kolore White