SLI120CRP
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLI120CRP
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena AC INPUT MODULE 120V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SLI120CRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLI120CRP fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena AC INPUT MODULE 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2057 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 0 ~ 60VDC Tentsioa - Input 120VAC
Mota AC Input Module Aktibatu denbora 20ms
Itzali denbora 40ms Style G5
Series DELCON Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Hold Down Screw, Status LED(s)
Deskribapen zehatza AC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 120VAC Supply Uneko - Irteera 50mA
Oraina - Sarrera 8mA Kolore Yellow