SLI250CR
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLI250CR
Fabrikatzaileak / Marka: Weidmuller
Produktuaren Deskribapena DC INPUT MODULE 250V
Fitxak:
  • Mezua
SLI250CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLI250CR fabrikatzailea Weidmuller
deskribapena DC INPUT MODULE 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2188 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 0 ~ 60VDC Tentsioa - Input 250VDC
Mota DC Input Module Aktibatu denbora 0.50ms
Itzali denbora 0.50ms Style G5
Series DELCON Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Hold Down Screw, Status LED(s)
Deskribapen zehatza DC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 250VDC Supply Uneko - Irteera 50mA
Oraina - Sarrera 4mA Kolore White