Y212340R0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y212340R0000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VPR221SZ 40R0000 0.01%
Fitxak: Y212340R0000T0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y212340R0000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y212340R0000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VPR221SZ 40R0000 0.01% Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1876 pcs Datuen fitxa Y212340R0000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Series VPR221SZ Erresistentzia 40 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 40 Ohms ±0.01% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil