Y212330R0000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y212330R0000F9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y212330R0000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 30 OHM 1% 8W TO220-4
Fitxak: Y212330R0000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y212330R0000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y212330R0000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 30 OHM 1% 8W TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7295 pcs Datuen fitxa Y212330R0000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Series VPR221SZ Erresistentzia 30 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 30 Ohms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil