Y21234R00000Q9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y21234R00000Q9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VPR221SZT 4R0000 0.02% T/R
Fitxak: Y21234R00000Q9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y21234R00000Q9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y21234R00000Q9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VPR221SZT 4R0000 0.02% T/R Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1242 pcs Datuen fitxa Y21234R00000Q9R.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Series VPR221SZ Erresistentzia 4 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Strip
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4 Ohms ±0.02% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil