Y08501R00000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08501R00000F0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08501R00000F0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1 OHM 1/2W 2516 WIDE
Fitxak: 1.Y08501R00000F0R.pdf2.Y08501R00000F0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
Y08501R00000F0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y08501R00000F0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 1 OHM 1/2W 2516 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7751 pcs Datuen fitxa 1.Y08501R00000F0R.pdf2.Y08501R00000F0R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Series VCS1625 Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Beste izenak 804-1118-2
Y08501R00000F0R-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil