Y08501R00000F3W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08501R00000F3W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena V/N 303119 1R0000 1.0% B W 15559
Fitxak: Y08501R00000F3W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y08501R00000F3Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y08501R00000F3W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena V/N 303119 1R0000 1.0% B W 15559 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2587 pcs Datuen fitxa Y08501R00000F3W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Series VCS1625 Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil