Y085010R0000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y085010R0000F9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y085010R0000F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 2516 WIDE
Fitxak: Y085010R0000F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
Y085010R0000F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y085010R0000F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 2516 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5805 pcs Datuen fitxa Y085010R0000F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Series VCS1625 Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Beste izenak 804-1187
Y085010R0000F9W-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil