Y085010R0000D3R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y085010R0000D3R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena V/N 303119 10R000 0.5% B T 15559
Fitxak: Y085010R0000D3R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y085010R0000D3Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y085010R0000D3R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena V/N 303119 10R000 0.5% B T 15559 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1820 pcs Datuen fitxa Y085010R0000D3R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Series VCS1625 Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Strip
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil