V28B5T75BL
VicorVicor
V28B5T75BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28B5T75BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W
Fitxak: V28B5T75BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 520 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28B5T75BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28B5T75BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 520 pcs Datuen fitxa V28B5T75BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 73.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 15A
Oinarriaren zati kopurua V28B5T75 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28B5T75BN2
V28B5T75BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 75W
Stockean: 457 pcs
Deskarga: V28B5T75BN2.pdf
RFQ
V28B5T75BL3
V28B5T75BL3
fabrikatzaileak: Vicor