V28B5T75BF2
VicorVicor
V28B5T75BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28B5T75BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W
Fitxak: V28B5T75BF2.pdf
  • Mezua
V28B5T75BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28B5T75BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5444 pcs Datuen fitxa V28B5T75BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 73.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 15A