V28B5T75BL3
VicorVicor
V28B5T75BL3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28B5T75BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W
Fitxak: V28B5T75BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V28B5T75BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28B5T75BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3236 pcs Datuen fitxa V28B5T75BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 73.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 15A