V24C8T100BL
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C8T100BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W
Fitxak: V24C8T100BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 615 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V24C8T100BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C8T100BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 615 pcs Datuen fitxa V24C8T100BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-5908
V24C8T100BL-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A