V24C8T100BF3
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C8T100BF3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W
Fitxak: V24C8T100BF3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 712 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C8T100BF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C8T100BF3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 712 pcs Datuen fitxa V24C8T100BF3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V24C8T100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C8T100B
V24C8T100B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W