V24C8T100BN2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C8T100BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W
Fitxak: V24C8T100BN2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 655 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C8T100BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C8T100BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 655 pcs Datuen fitxa V24C8T100BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C8T100BL
V24C8T100BL
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W
Stockean: 615 pcs
Deskarga: V24C8T100BL.pdf
RFQ
V24HK
V24HK
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: HEAT SINK CLIP TO-220
Stockean: 433358 pcs
Deskarga: V24HK.pdf
RFQ
V24C8T100BL3
V24C8T100BL3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 688 pcs
Deskarga: V24C8T100BL3.pdf
V24C8T100BN
V24C8T100BN