V24C48M50BS2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C48M50BS2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 50W
Fitxak: V24C48M50BS2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 400 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C48M50BS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C48M50BS2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 400 pcs Datuen fitxa V24C48M50BS2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.04A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C48T100B
V24C48T100B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 100W
Stockean: 678 pcs
Deskarga: V24C48T100B.pdf
RFQ
V24C48M50BL3
V24C48M50BL3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 50W
Stockean: 431 pcs
Deskarga: V24C48M50BL3.pdf
RFQ
V24C48M50BS
V24C48M50BS