V24C48T100BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C48T100BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 100W
Fitxak: V24C48T100BF.pdf
  • Mezua
V24C48T100BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C48T100BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6276 pcs Datuen fitxa V24C48T100BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.7% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.08A Oinarriaren zati kopurua V24C48T100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C48T100B3
V24C48T100B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 100W
Stockean: 724 pcs
Deskarga: V24C48T100B3.pdf
RFQ
V24C48T100B2
V24C48T100B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4768 pcs
Deskarga: V24C48T100B2.pdf
RFQ
V24C48T100BF3
V24C48T100BF3
Stockean: 6693 pcs
Deskarga: V24C48T100BF3.pdf
V24C48T100BG
V24C48T100BG
Stockean: 768 pcs
Deskarga: V24C48T100BG.pdf
V24C48T100B
V24C48T100B
Stockean: 678 pcs
Deskarga: V24C48T100B.pdf
V24C48M50BS
V24C48M50BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 50W
Stockean: 428 pcs
Deskarga: V24C48M50BS.pdf
V24C48T100BF2
V24C48T100BF2