V24C48M50BN2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C48M50BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 50W
Fitxak: V24C48M50BN2.pdf
  • Mezua
V24C48M50BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C48M50BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6413 pcs Datuen fitxa V24C48M50BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.04A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C48M50BN
V24C48M50BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 50W