V24B3V3M100BF2
VicorVicor
V24B3V3M100BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B3V3M100BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Fitxak: V24B3V3M100BF2.pdf
  • Mezua
V24B3V3M100BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B3V3M100BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4377 pcs Datuen fitxa V24B3V3M100BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 30.3A
Oinarriaren zati kopurua V24B3V3M100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B3V3M100B
V24B3V3M100B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 100W