V24B3V3M100BL2
Vicor CorporationVicor Corporation
V24B3V3M100BL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B3V3M100BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W
Fitxak: V24B3V3M100BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 258 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B3V3M100BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B3V3M100BL2 fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 258 pcs Datuen fitxa V24B3V3M100BL2.pdf
Tentsioa - Lan egitea 100W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 3.3V
Tentsioa - Input (Max) 36V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 9-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V24B3V3M100BL2
Lineako araudia 81.4% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 30.3A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)