V24B3V3M100B
VicorVicor
V24B3V3M100B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B3V3M100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Fitxak: V24B3V3M100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 310 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 310 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B3V3M100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B3V3M100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 310 pcs Datuen fitxa V24B3V3M100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 30.3A
Oinarriaren zati kopurua V24B3V3M100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B3V3M100B2
V24B3V3M100B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Stockean: 4771 pcs
Deskarga: V24B3V3M100B2.pdf
RFQ
V24B3V3H150BS
V24B3V3H150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 334 pcs
Deskarga: V24B3V3H150BS.pdf
RFQ
V24B3V3H150BS2
V24B3V3H150BS2
Stockean: 6984 pcs
Deskarga: V24B3V3H150BS2.pdf
V24B3V3M100BF2
V24B3V3M100BF2
Deskarga: V24B3V3M100BF2.pdf
V24B3V3M100B3
V24B3V3M100B3
fabrikatzaileak: Vicor Corporation
deskribapena: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W
Stockean: 244 pcs
Deskarga: V24B3V3M100B3.pdf
V24B3V3H150BN2
V24B3V3H150BN2
Stockean: 295 pcs
Deskarga: V24B3V3H150BN2.pdf
V24B3V3M100BF
V24B3V3M100BF
Deskarga: V24B3V3M100BF.pdf
V24B3V3M100BG
V24B3V3M100BG
Deskarga: V24B3V3M100BG.pdf
V24B3V3H150BS3
V24B3V3H150BS3
Deskarga: V24B3V3H150BS3.pdf
V24B3V3H150BN
V24B3V3H150BN
Stockean: 263 pcs
Deskarga: V24B3V3H150BN.pdf
V24B3V3M100BF3
V24B3V3M100BF3