VPP36-070
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP36-070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VPP36-070
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Fitxak: VPP36-070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
VPP36-070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VPP36-070 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13447 pcs Datuen fitxa VPP36-070.pdf
pisu 0.25 lb (113.4g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 18V, Series 36V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 41.28mm L x 33.32mm W Series PC Mount: World Series™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 2.5 VA Beste izenak 10479
VPP36070
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 28.58mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 140mA, Series 70mA Center Tap No