VPP28-720
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-720 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VPP28-720
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Fitxak: VPP28-720.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
VPP28-720ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VPP28-720 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7558 pcs Datuen fitxa VPP28-720.pdf
pisu 0.9 lb (408.23g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 57.15mm L x 47.63mm W Series PC Mount: World Series™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 20 VA Beste izenak 10485
VPP28720
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 41.28mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 1.44A, Series 720mA Center Tap No