VPP28-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-2000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VPP28-2000
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Fitxak: VPP28-2000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
VPP28-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VPP28-2000 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4223 pcs Datuen fitxa VPP28-2000.pdf
pisu 1.7 lbs (771.1g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 76.20mm L x 63.50mm W Series PC Mount: World Series™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 56 VA Beste izenak 237-1094
VPP282000
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 46.02mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 4A, Series 2A Center Tap No