LED75W-018
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-018 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED75W-018
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 18V 4.2A
Fitxak: 1.LED75W-018.pdf2.LED75W-018.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LED75W-018ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED75W-018 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 18V 4.2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1853 pcs Datuen fitxa 1.LED75W-018.pdf2.LED75W-018.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Series LED-75W balorazio IP66
Energia (Watts) 75W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
dimming - Deskribapen zehatza 4.2A 18V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 4.2A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.