LED75W-020
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED75W-020
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A
Fitxak: 1.LED75W-020.pdf2.LED75W-020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LED75W-020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED75W-020 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2212 pcs Datuen fitxa 1.LED75W-020.pdf2.LED75W-020.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 20V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Series LED-75W balorazio IP66
Energia (Watts) 75W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 87%
dimming - Deskribapen zehatza 3.75A 20V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 3.75A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CE, cULus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LED75W-022-C3400-D
LED75W-022-C3400-D
fabrikatzaileak: Thomas Research Products
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 3.4A
Stockean: 1913 pcs
Deskarga: LED75W-022-C3400-D.pdf
RFQ
LED75W-015-C5000-D
LED75W-015-C5000-D
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 5A
Stockean: 1841 pcs
Deskarga: LED75W-015-C5000-D.pdf
RFQ
LED75W-020-C3750-D
LED75W-020-C3750-D
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
Deskarga: LED75W-020-C3750-D.pdf
LED75W-018-C4200-D
LED75W-018-C4200-D
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 4.2A
Deskarga: LED75W-018-C4200-D.pdf
LED75W-020-C3750
LED75W-020-C3750