LED60W-24
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LED60W-24
Fabrikatzaileak / Marka: Thomas Research Products
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Fitxak: 1.LED60W-24.pdf2.LED60W-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LED60W-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LED60W-24 fabrikatzailea Thomas Research Products
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2171 pcs Datuen fitxa 1.LED60W-24.pdf2.LED60W-24.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 305VAC
Mota Constant Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Series LED-60W balorazio IP66
Energia (Watts) 60W Beste izenak 1121-1105
LED60W24
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 90% dimming -
Deskribapen zehatza 2.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2.5A