F360.75BKBB
TechflexTechflex
F360.75BKBB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F360.75BKBB
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 0.75" ID PET 500' BLACK
Fitxak: F360.75BKBB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 416 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
F360.75BKBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F360.75BKBB fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 0.75" ID PET 500' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 416 pcs Datuen fitxa F360.75BKBB.pdf
Wall Loditasuna 0.030" (0.76mm) Idatzi atributuak Braided
Mota Sleeving Series F360°
Tenperatura operatiboa -70°C ~ 125°C Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Babes likidoa -
Luzera 500' (152.40m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko Flame Retardant Ezaugarriak Chemical Resistant
Ingurumenaren babesa - Diametroa - Kanpoan 0.810" (20.57mm)
Diametroa - Barruan 0.750" (19.05mm) Deskribapen zehatza Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 500' (152.40m)
Kolore Black Urradura Babesteko Abrasion and Cut Resistant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F3600T180
F3600T180
fabrikatzaileak: Curtis Industries
deskribapena: LINE FILTER 600VAC 180A CHASS