F360.75BK50
TechflexTechflex
F360.75BK50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F360.75BK50
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK
Fitxak: F360.75BK50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
F360.75BK50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F360.75BK50 fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2415 pcs Datuen fitxa F360.75BK50.pdf
Wall Loditasuna 0.030" (0.76mm) Idatzi atributuak Braided
Mota Sleeving Series F360°
Beste izenak 1030-1455
F360.75BK50-ND
Tenperatura operatiboa -70°C ~ 125°C
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Babes likidoa - Luzera 50.00' (15.24m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko Flame Retardant
Ezaugarriak Chemical Resistant Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpoan 0.810" (20.57mm) Diametroa - Barruan 0.750" (19.05mm)
Deskribapen zehatza Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m) Kolore Black