F360.50BK75
TechflexTechflex
F360.50BK75 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F360.50BK75
Fabrikatzaileak / Marka: Techflex
Produktuaren Deskribapena SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK
Fitxak: F360.50BK75.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
F360.50BK75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F360.50BK75 fabrikatzailea Techflex
deskribapena SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2414 pcs Datuen fitxa F360.50BK75.pdf
Wall Loditasuna 0.030" (0.76mm) Idatzi atributuak Braided
Mota Sleeving Series F360°
Beste izenak 1030-1453
F360.50BK75-ND
Tenperatura operatiboa -70°C ~ 125°C
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Babes likidoa - Luzera 75.00' (22.86m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko Flame Retardant
Ezaugarriak Chemical Resistant Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpoan 0.560" (14.22mm) Diametroa - Barruan 0.500" (12.70mm)
Deskribapen zehatza Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 75.00' (22.86m) Kolore Black