PL20-16-130B
TamuraTamura
PL20-16-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL20-16-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Fitxak: PL20-16-130B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PL20-16-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL20-16-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5769 pcs Datuen fitxa PL20-16-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 8V, Series 16V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 57.20mm L x 47.60mm W Series PL20-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 20 VA Beste izenak MT3116
PL20-16
PL20-16(BOX)
PL20-16(BULK)
PL2016130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 41.28mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 2.5A, Series 1.25A Center Tap No