PL20-10-130B
TamuraTamura
PL20-10-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL20-10-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Fitxak: PL20-10-130B.pdf
  • Mezua
PL20-10-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL20-10-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3384 pcs Datuen fitxa PL20-10-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 5V, Series 10V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 57.20mm L x 47.60mm W Series PL20-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 20 VA Beste izenak MT3104
PL20-10
PL20-10(BOX)
PL20-10(BULK)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 41.28mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 4A, Series 2A Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PL20-28-130B
PL20-28-130B
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Stockean: 6632 pcs
Deskarga: PL20-28-130B.pdf
RFQ
PL20-2
PL20-2
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER
Stockean: 3443 pcs
Deskarga: PL20-2.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Deskarga: PL2.5-20-130B.pdf
PL20
PL20
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY SOCKET 20 POS PANEL MOUNT
Deskarga:
PL20-1
PL20-1
fabrikatzaileak: Bel