PL20-36-130B
TamuraTamura
PL20-36-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL20-36-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Fitxak: PL20-36-130B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PL20-36-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL20-36-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5688 pcs Datuen fitxa PL20-36-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 18V, Series 36V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 57.20mm L x 47.60mm W Series PL20-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 20 VA Beste izenak MT3140
PL20-36
PL20-36(BOX)
PL20-36(BULK)
PL2036130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 41.28mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 1.12A, Series 560mA Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PL20-24-130B
PL20-24-130B
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Stockean: 6463 pcs
Deskarga: PL20-24-130B.pdf
RFQ
PL202
PL202
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: SWITCH PLAST BARRIER CENTER BLK
Stockean: 83015 pcs
Deskarga: PL202.pdf
RFQ
PL20-5
PL20-5
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER