LBC2012T470K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T470K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBC2012T470K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 90MA 5.8 OHM SMD
Fitxak: 1.LBC2012T470K.pdf2.LBC2012T470K.pdf
  • Mezua
LBC2012T470Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBC2012T470K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 47UH 90MA 5.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1461574 pcs Datuen fitxa 1.LBC2012T470K.pdf2.LBC2012T470K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Beste izenak 587-2534-2
LBC2012T470K-ND
LQ LB C2012T470K
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 11MHz
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 5.8 Ohm 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 5.8 Ohm
Uneko balorazioa 90mA Uneko - Saturazioa -