LBC2012T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T220K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBC2012T220K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 130MA 3.7 OHM SMD
Fitxak: 1.LBC2012T220K.pdf2.LBC2012T220K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LBC2012T220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBC2012T220K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 22UH 130MA 3.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1437130 pcs Datuen fitxa 1.LBC2012T220K.pdf2.LBC2012T220K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series LB, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 587-2532-2
LBC2012T220K-ND
LQ LB C2012T220K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 16MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 3.7 Ohm 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 3.7 Ohm
Uneko balorazioa 130mA Uneko - Saturazioa -