LBC2012T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T1R0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBC2012T1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD
Fitxak: 1.LBC2012T1R0M.pdf2.LBC2012T1R0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LBC2012T1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBC2012T1R0M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 404205 pcs Datuen fitxa 1.LBC2012T1R0M.pdf2.LBC2012T1R0M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series LB, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 587-2531-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 100MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 190 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm
Uneko balorazioa 620mA Uneko - Saturazioa -