LAL04KB1R8M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL04KB1R8M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 790MA 250 MOHM
Fitxak: LAL04KB1R8M.pdf
  • Mezua
LAL04KB1R8Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL04KB1R8M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1.8UH 790MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4230 pcs Datuen fitxa LAL04KB1R8M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 04KB 1R8M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 121MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Inductor 790mA 250 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 790mA Uneko - Saturazioa -