LAL04KB1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL04KB1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 920MA 190 MOHM TH
Fitxak: LAL04KB1R0M.pdf
  • Mezua
LAL04KB1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL04KB1R0M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1UH 920MA 190 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5948 pcs Datuen fitxa LAL04KB1R0M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 45 @ 25.2MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 04KB 1R0M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 157MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 920mA 190 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max
Uneko balorazioa 920mA Uneko - Saturazioa -