LAL04KB180K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAL04KB180K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH
Fitxak: LAL04KB180K.pdf
  • Mezua
LAL04KB180Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAL04KB180K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4966 pcs Datuen fitxa LAL04KB180K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
estali Unshielded Series LA, L Type
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak LA LAL 04KB 180K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Inductor 430mA 770 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 770 mOhm Max
Uneko balorazioa 430mA Uneko - Saturazioa -