BRC2016T470M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T470M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BRC2016T470M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 210MA 2.2 OHM SMD
Fitxak: 1.BRC2016T470M.pdf2.BRC2016T470M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
BRC2016T470Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BRC2016T470M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 47UH 210MA 2.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 857599 pcs Datuen fitxa 1.BRC2016T470M.pdf2.BRC2016T470M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series BR, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak LQ BR C2016T470M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 11MHz
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 2.2 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 2.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 210mA Uneko - Saturazioa 210mA