BRC2016T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T6R8M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BRC2016T6R8M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 560MA 429 MOHM
Fitxak: 1.BRC2016T6R8M.pdf2.BRC2016T6R8M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BRC2016T6R8Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BRC2016T6R8M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 6.8UH 560MA 429 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 274759 pcs Datuen fitxa 1.BRC2016T6R8M.pdf2.BRC2016T6R8M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series BR, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 587-2176-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 39MHz
Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 429 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 429 mOhm Max
Uneko balorazioa 560mA Uneko - Saturazioa 550mA