BRC2016T220M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T220M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BRC2016T220M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 310MA 1 OHM SMD
Fitxak: 1.BRC2016T220M.pdf2.BRC2016T220M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BRC2016T220Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BRC2016T220M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 22UH 310MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 274059 pcs Datuen fitxa 1.BRC2016T220M.pdf2.BRC2016T220M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series BR, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 587-5816-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 24MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max
Uneko balorazioa 310mA Uneko - Saturazioa 310mA