BRC2016T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T1R0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BRC2016T1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1.1A 110.5 MOHM
Fitxak: 1.BRC2016T1R0M.pdf2.BRC2016T1R0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
BRC2016T1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BRC2016T1R0M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1UH 1.1A 110.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 912500 pcs Datuen fitxa 1.BRC2016T1R0M.pdf2.BRC2016T1R0M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series BR, C Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 587-2171-2
LQ BR C2016T1R0M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 450MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 110.5 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 110.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.1A Uneko - Saturazioa 1.35A