LRF3W-R020JW
TT ElectronicsTT Electronics
LRF3W-R020JW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LRF3W-R020JW
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 3W 2512 WIDE
Fitxak: LRF3W-R020JW.pdf
  • Mezua
LRF3W-R020JWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LRF3W-R020JW fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 0.02 OHM 3W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5911 pcs Datuen fitxa LRF3W-R020JW.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1225 Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm)
Series LRF3W Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Beste izenak 985-1225-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.94mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film