LRF2512-R020FW
TT ElectronicsTT Electronics
LRF2512-R020FW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LRF2512-R020FW
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 2W 2512
Fitxak: LRF2512-R020FW.pdf
  • Mezua
LRF2512-R020FWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LRF2512-R020FW fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7057 pcs Datuen fitxa LRF2512-R020FW.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm)
Series LRF Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak 985-1213-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film