LRF3WLF-01-R005F
TT Electronics/IRC
LRF3WLF-01-R005F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LRF3WLF-01-R005F
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics/IRC
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE
Fitxak: LRF3WLF-01-R005F.pdf
  • Mezua
LRF3WLF-01-R005Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LRF3WLF-01-R005F fabrikatzailea TT Electronics/IRC
deskribapena RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6819 pcs Datuen fitxa LRF3WLF-01-R005F.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 3W
Tentsioa - Tasa 1225 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) Series LRF3W
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Beste izenak 4545080841
LRC-LRF3WLF-01-R005-F
LRC-LRF3WLF-01-R005F
LRCLRF3WLF01R005F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.94mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 0.005 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE