NLCV32T-R47M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R47M-EFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLCV32T-R47M-EFR
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 2A 45.6 MOHM SMD
Fitxak: NLCV32T-R47M-EFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
NLCV32T-R47M-EFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLCV32T-R47M-EFR fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 2A 45.6 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 823818 pcs Datuen fitxa NLCV32T-R47M-EFR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series NLCV-EF
balorazio - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 445-16411-2
NLCV32T-R47M-EFR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Wirewound Inductor 2A 45.6 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 45.6 mOhm Max
Uneko balorazioa 2A Uneko - Saturazioa -